Tasuta krediteerimiskonverents “Eraisikute krediteerimine – paratamatus või võimalus?”
Krediidiinfo tähistab oktoobris oma 15. sünnipäeva. Juubeli tähistamiseks kutsume kõiki oma kliente 2. oktoobril Nordic Hotel Forumisse, kus toimub II Krediteerimiskonverents “Eraisikute krediteerimine – paratamatus või võimalus?”.
KÕIKIDELE KREDIIDIINFO KLIENTIDELE ON KONVERENTSIL OSALEMINE TASUTA.
Nagu konverentsi pealkirigi ütleb keskendume seekord eraisikute krediteerimise probleemidele. Milline on Eesti eraisikute krediidituru olukord ning eripära? Kuidas eraisikuid tulemuslikult krediteerida? Milliseid õiguslikke aspekte tuleks seejuures arvesse võtta? Need on vaid mõned küsimustest, millele vastuseid otsime. Tarbijaturul tegutsemise võimalustest räägivad spetsialistid nii Eestist kui välismaalt.
Konverentsi programm:
9.30 Registreerumine ja hommikukohv
10.00 Avasõnavõtt, Veiko Meos, Krediidiinfo AS
10.10 Olukord eraisikute laenuturul – kas ameerika raudtee jätkub? Jaak Tõrs, Eesti Pank
10.40 Eraisikute maksehäirete ülevaade, Alar Jäger, Krediidiinfo AS
10.55 Klientide juhtimine matemaatiliste mudelite abil, Priit Võhandu, matemaatikateaduste doktor
11.35 Mida arvestada eraisikute krediteerimisel? Hannes Vallikivi, Advokaadibüroo Tark & Co
12.00 Lõunakohv
12.30 Andmete ja skooringu parimad praktikad – kasumlike otsuste võti, Paul Russell, Experian Group
13.10 Kliendihaldusprogrammide liidestamine Krediidiinfo veebiteenustega. Uue aja krediidijärelvalve mudelid, Jaan Kurvet, Krediidiinfo AS
13.50 Eraisikute krediteerimine e-teenuste kaudu, Peeter Marvet, Tehnokratt
Konverentsile registreerumiseks palume hiljemalt 19. septembriks saata e-kiri aadressil jaana@krediidiinfo.ee või helistada telefonil 665 9613.
Kohtade arv on piiratud!