icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Pressiteade: Täna jagame infot tasuta

12. sept. 2017

Creditinfo viimane Eesti ettevõtete maksekäitumise uuring näitas, et maksekäitumine liigub kergelt halvenevas suunas ning suurimad probleemid esinevad just väikeettevõtete sektoris, kus sageli napib juhtimisalast oskusteavet.

„Tänasel krediidiinfo päeval otsustasime väikeettevõtjatele appi tulla ja jagada 12. septembril kõikidele soovijatele E-Krediidiinfos tasuta krediidihinnangute infot,“ kommenteerib ettevõtmist Creditinfo Eesti AS arendusdirektor Alar Jäger. 

Tasuta info jagamise eesmärgiks on ühe konkreetse päeva raames juhtida väikeettevõtjate tähelepanu sellele, kui oluline on enne müügitehingut koostööpartneri maksevõimelisusest täielikku pilti omada. Täna saavad kõik võrrelda, kas kõhutundel tehtud otsus läheb kokku professionaalse hinnanguga.

Rohkem infot leiate Creditinfo blogist: Krediidiinfo päeva puhul on Krediidihinnangu raport täna tasuta

Creditinfo Eesti AS tähistab täna, 12. septembril Krediidiinfo päeva. Tegemist on Creditinfo Grupi traditsioonilise ühisüritusega, kus kõikides tegutsemisriikides tähistatakse septembris ühte päeva nn avatud büroo päevana ja tehakse ettevõtjatele eripakkumisi.

Creditinfo Eesti AS (endise nimega Krediidiinfo AS) on Eesti krediidiinformatsiooni sektori suurim ja kogenuim ettevõte, kelle põhitegevuseks on Eesti ettevõtete finantsriskide maandamine. Creditinfo koostab regulaarselt ettevõtete pankrottide, finantstulemuste, maksekäitumise ja krediidipoliitika uuringuid.

Lisainfo: Alar Jäger, Creditinfo Eesti AS arendusdirektor

T: 665 9643

E: alar.jager@creditinfo.ee

 

Postituse teema