icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

“Edukas Eesti Ettevõte” tunnustus aitab kaasa ettevõtte turundamisele

23. juuli 2018

Saavutades spordis parimaid tulemusi oleme harjunud sellega, et suure tööga teenitud diplomeid, medaleid ja karikaid eksponeeritakse uhkustundega. Sellised saavutused loovad hea tunde ning motiveerivad veelgi rohkem pingutama. Ka ärimaailmas tuleb edu saavutamiseks palju vaeva näha.

Meie Creditinfos usume, et edukad firmad vajavad tunnustust, et ka teised märkaksid ettevõtte saavutusi. See annab motivatsiooni nii äri edendamisele kui tõstab kindlustunnet töötajates.

Creditinfo tunnustab “Edukas Eesti Ettevõte” tunnistusega neid tublisid Eesti ettevõtteid, kellel on tugev majanduslik seisukord. See tunnistus on tõestus ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest. Kuidas seda tunnistust oma ettevõtte turunduses ära kasutada ning näidata oma ettevõtte häid tulemusi ka partneritele, töötajatele ja klientidele? Siinkohal jagame meeleldi oma klientide häid nõuandeid ja soovitusi kõikide huvilistega.

Ideed, kuidas kasutada “Edukas Eesti Ettevõte” märki ettevõtte turunduses:

  • Ettevõtte sisekanalid– “Edukas Eesti Ettevõte” tunnistuse logomärgi saab lisada ettevõtte kodulehele, töötajate e-mailide jalusesse, kuvada ettevõtte sisestel digiekraanidel, trükkida visiitkaartidele, näidata elektroonilistel arvetel ja hinnapakkumistel. Samuti sobib märki kasutada ettevõtte siseruumide seintel, olgu selleks fuajee, puhketuba, kohvinurk või koosolekuruum. “Edukas Eesti Ettevõte” märgise võib lasta trükkida ka ettevõtte dokumentidele, näiteks äriblankettidele, arvetele, ümbrikutele, mappidele või märkmepaberitele.
  • Ettevõtte sotsiaalmeedia – “Edukas Eesti Ettevõte” logomärki saab väga mugavalt kajastada ettevõtte sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram, LinkedIn). Logomärki saab mugavalt lisada sotisaalmeedia piltidele, mis aitab kaasa ettevõtte positiivse kuvandi loomisele ja hoidmisele.
  • Ettevõtte esitlused ja presentatsioonid – Ettevõtted, kelle töös on oluline end tutvustada ja presenteerida erinevatel kohtumistel ja läbirääkimistel, on palju kasutanud “Edukas Eesti Ettevõte” märki oma esitlusmaterjalidel. Sellisteks presentatsioonideks võivad olla näiteks ettevõtte üldtutvustused, tooteid või teenuseid tutvustavad esitlused või muud materjalid.
  • Reklaammaterjalid – “Edukas Eesti Ettevõte” märgist saab edukalt kasutada erinevatel turundusmaterjalidel, mida tihtipeale kasutatakse messidel, laatadel või muudel kliendiüritustel. Näiteks flaierid, infovoldikud, loosikupongid, roll-up’id. Märgise võib lasta trükkida ka ettevõtet esindavate meeskonnaliikmete riietusesemetele (T-särk, sall, müts). Samuti saab märki kasutada ettevõtte messiboksi või laadatelgi kujunduses. Mitmed kliendid on “Edukas Eesti Ettevõte” märgise lisanud oma trükireklaamidesse, rõhutamaks ettevõtte head finantskäitumist.
  • Kingitused – Kui ettevõttel on kombeks kinkida klientidele tähtpäevade puhul ettevõtte brändinguga kingitusi, siis sobib sinna juurde lisada “Edukas Eesti Ettevõte” logomärk, et ka kliendid oleksid teadlikud, et neil on edukad koostööpartnerid.
  • Tunnistus kontori seinal – “Edukas Eesti Ettevõte” tunnistus on kasulik tööriist ka ettevõttele tööandja maine kujundamisel. See märk tõstab ettevõtte väärtust uute potentsiaalsete töötajate silmis ning suurendab võimalusi tipptegijate palkamiseks. Olemasolevatele töötajatele on “Edukas Eesti Ettevõte” tunnistus garantii, mis tõestab, et ettevõte suudab õigeaegselt välja maksta palgad ning on hea ja ihaldatud tööandja.
  • Ettevõtte välisuksed või aknad – kõik ettevõtted, kes tellivad raamitud tunnistuse saavad kaasa “Edukas Eesti Ettevõte” uksekleebised, mis on väga mugav ja lihtne viis näitamaks oma klientidele, külalistele või äripartneritele, et tegemist on hinnatud ettevõttega. Uksekleebise võib kleepida ettevõtte klaasuksele või isegi aknale, et külastajad saaksid märgata ettevõttele antud tunnustust enne hoonesse sisenemist.

“Edukas Eesti Ettevõte” tunnistus ja logomärk on Eesti ärimaailmas end näidanud ja tõestanud juba aastast 2006. See periood on ettevõtete hulgas tugevdanud ja kinnitanud traditsiooni, kuvada erinevate aastate “Edukas Eesti Ettevõte” logomärki ettevõtte erinevates kanalites, tõendades seekaudu ettevõtte stabiilselt ja jätkusuutlikku majandamist.

Loodame, et need nõuanded annavad juurde julgust proovida uusi või seni proovimata võtted, mis aitavad ettevõtte edukust erinevatel viisidel näidata ja levitada.

Hea teada! Kui soovite kontrollida, kas teid huvitav ettevõte omab „Edukas Eesti Ettevõte“ märki, siis saate seda mugavalt järgi vaadata e-Krediidiinfo keskkonnas. Kui ettevõtte nime kõrval vastav märgis kuvatakse, siis võite kindel olla, et ettevõte on Creditinfo poolt tunnustatud „Edukas Eesti Ettevõte“.

Postituse teema