icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Trinidad Wiseman – kahe töökaaslase innukusest „Eduka Eesti Ettevõtteni“

5. sept. 2018

Ettevõtluses ja ärimaailmas on saavutuste märkamine, tähistamine ning näitamine sama oluline kui kiitus sõpradelt ja töökaaslastelt. Ärilised saavutused ja nende eest tunnustada saamine innustab kogu ettevõtet edasi pingutama.

Kaksteist aastat tagasi algas Creditinfos traditsioon tunnustada tublisid Eesti ettevõtteid. „Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistuse pälvivad ettevõtted, kel on hea majandusolukord, tublid finantstulemused ning korrektne maksekäitumine. Meil on hea meel, et see traditsioon on jätkuv ning ettevõtted kasutavad üha rohkem „Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistust nii ärisuhetes kui ka maine kujundamisel.

Meil on heameel jagada „Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistuse pälvinud ettevõtete edulugusid.

Saage tuttavaks – Trinidad Wiseman

Trinidad Wiseman on Baltimaade suurim kasutajakogemuse disaini ning äri- ja süsteemianalüüsi ettevõte, kes alates 2017. aastast pakub ka tarkvaraarenduse teenuseid. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad paljud Eesti tuntuimad ettevõtted ja avaliku sektori asutused.

Ettevõtte igapäevatööks on luua e-teenuseid ja infosüsteeme, mida on lihtne, mõnus ja loogiline kasutada ning vastaksid samal ajal ka tellija ärieesmärkidele.

Trinidad Wiseman asutati 2007. aastal kahe tollase töökaaslase Ander Tenno ja Hegle Sarapuu-Johansoni eestvedamisel, kes töötasid mõlemad Tieto Estonia AS-is, kus aastate jooksul sai selgeks, et omavaheline klapp on nii hea, et võiks ettevõtlust proovida.

Eelmise kümnendi keskpaigas oli Hegle üks esimesi kasutajakogemuse spetsialiste Eestis. Huvitav on märkida, et enne Trinidadi asutamist ei tegelenud kasutajakogemuse valdkonnaga Eestis eriti keegi, mis andis tõuke ettevõtte loomiseks ja tühimiku täitmiseks.

2007. aastal asutatigi Trinidad Consulting OÜ, millest 10 aastat hiljem sai Trinidad Wiseman OÜ.

Ettevõtte eduteguriks on inimesed

„Meie tegevjuht Ander Tenno ütleb tihti, et ettevõtte edukust saab hinnata peamiselt selle järgi, mis juhtub, kui selle asutajad enam võtmepositsioonidel ei ole. Täna saame kindlalt väita, et kui see peaks juhtuma, siis on meeskond nii hea, et ettevõtte tööd see ei mõjuta. Kõige suurem tugevus ongi jagatud kompetentsid, ühine vastutus ning inimeste teadmised. Lisaks on oluline roll pikaajalisel strateegial, lamedal juhtimisstruktuuril ja süsteemsel lähenemisel,“ rääkis ettevõtte müügi- ja turundusjuht Marko Nemberg.

Tarkvaraarenduse juht Marko Leppik ja tegevjuht Ander Tenno

„Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistus on ettevõtte tervise indikaator

Trinidad Wisemani müügi- ja turundusjuhi Marko Nembergi sõnul on tunnistus tulnud kasuks peamiselt välismaiste partnerite ja klientidega suheldes, kellele on vaja mõnikord tõestada, et tegemist on usaldusväärse ettevõttega. Samal põhjusel tegi äriühing eelmise aasta lõpus ka ISO 9001:2015 sertifikaadi.

Trinidad Wiseman müügi- ja turundusjuht, Marko Nemberg.

„Kõrge reiting tõestab usaldusväärsust ja näitab ettevõtte tervist, mistõttu oleme seda teatud juhtudel maininud ka oma pakkumustes. Ka pankadega suhtlemisel tuleb see kasuks. Kusjuures kes on meie kontoris käinud, see teab, et kõik viimase nelja-viie aasta „Edukas Eesti Ettevõte“ diplomid on meie auhinnaseinal koos teiste tunnistusega kenasti olemas ning tuleb tõdeda, et ikka ja jälle on külastajad neid uudistama jäänud,“ rääkis Nemberg.

Kuula Marko Nembergi Kuku raadiole antud intervjuus, millistes eksootilistes välisriikides “Edukas Eesti Ettevõte” tunnistust kõrgelt hinnatakse. Saadet saad kuulata siit.

„Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistusega tunnustab Creditinfo Eesti ettevõtteid, kellel on Creditinfo reitingu järgi kõrge „AAA“, „AA“ või „A“ krediidireiting. See tähendab, et firmal on suurepärased finantsnäitajad, hea majandusolukord ja eeskujulik maksekäitumine. „Edukas Eesti Ettevõte“ tunneb ära vastava logomärgi järgi, mis kuvatakse Eesti suurimas äriinfo andmebaasis – e-Krediidiinfo firma nime kõrval. Vaata Trinidad Wiseman “Edukas Eesti Ettevõte” logomärki siit.

Postituse teema