icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Pressiteade: Avatud on uus eraisikute krediidiportaal Minu Creditinfo

11. dets. 2018

 

Uus eraisikute krediidiportaal Minu Creditinfo on veebikeskkond, kust iga eraisik saab tasuta vaadata oma maksehäireid ja maksehäirete kohta tehtud päringuid. Samuti pakub portaal mitmeid lisateenuseid, mis aitavad isikul langetada rahaga seotud otsuseid, tuginedes kontrollitud ning usaldusväärsele infole.

Minu Creditinfo keskkond on meie senise eraisikute keskkonna E-Seif uus ja värske versioon, mille eesmärk on pakkuda eraisikutele mugavat võimalust oma rahaasjadel silm peal hoida,“ kommenteerib Creditifno müügi- ja turundusdirektor Eve Järve.

„Meie töö eesmärk on aidata nii äri- kui ka eraklientidel teha tarku finantsotsuseid, pakkudes selleks kvaliteetset finantsinformatsiooni. Minu Creditinfo portaali avamise põhjuseks on soov suunata ja julgustada eraisikuid tavapärasest rohkem pöörama tähelepanu oma rahaasjadele – mida teadlikumad ollakse, seda enam on võimalik vältida ootamatuid ja ebameeldivaid olukordi. Näiteks on teada mitmeid juhtumeid, kus kliendile ei ole kaupluses võimaldatud järelmaksu, sest isiku andmete juures kuvatakse maksehäire, kuid isik ise ei tea sellest midagi. Seetõttu julgustame eraisikuid kasutama Minu Creditinfo keskkonda, et hoida end järjepidevalt kursis oma maksekäitumist puudutava infoga,“ selgitab Creditinfo arendusdirektor Jaanus Leemets.

Lisaks isiklikule rahaasjade ülevaatele on võimalik Minu Creditinfost saada informatsiooni ka teiste eraisikute ja ettevõtete maksekäitumisest. „Minu Creditinfo on kindlasti abiks olukordades, kus soovitakse vältida suurte riskidega seotud rahalisi tehinguid, näiteks üürilepingu sõlmimine, sest portaali kaudu on võimalik õiguspäraselt kontrollida teiste eraisikute ja ettevõtete tausta,“ lisab Leemets.

Täiendavat infot Minu Creditinfo portaalist saab lugeda Creditinfo Eesti blogist.

Rohkem infot:

Eve Järve, Creditinfo Eesti AS Turundus- ja müügidirektor
Telefon: 665 9630
E-post: eve.jarve@creditinfo.ee

Postituse teema