icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Eesti edukad ettevõtted 2020 räägivad oma lugusid kriisi ajal

8. apr. 2020

Ettevõtete krediidireiting on rahvusvaheliste standardite põhjal välja töötatud ja Eesti turule kohandatud usaldusväärne ja erapooletu krediidihinnang, mis baseerub ettevõtte finants-, majandus- ja maksekommete põhjalikul analüüsil.

Eesti Edukad Ettevõtted 2020

Eesti Edukad Ettevõtted 2020

Vaata, milliseid laitmatu taustaga Eesti firmasid on sel aastal tunnustatud Edukas Eesti Ettevõte 2020 ja Edukas Eesti Ettevõte 2016–2020 tunnistustega. Loe ka sellest, kuidas eriolukorrast tingitud kriis võib reitinguid mõjutada.

Tunnistuse Edukas Eesti Ettevõte saavad juba 2006. aastast oma kontori seinal auväärsele kohale seada firmad, kelle majanduslik seisukord on Creditinfo reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Tunnistust aktsepteeritakse nii koduturul kui ka välismaal.

Edukas Eesti Ettevõte 2020

Edukas Eesti Ettevõte 2020 tunnustus – telli endale turunduspakett!

Vaata pidevalt täienevat nimekirja Delfi Ärilehest rubriigist “” – klõpsates ettevõtte nimele, saad liikuda selle kodulehele. Tehes sama kirjel “Vaata”, on võimalik uurida ettevõtte tausta E-Krediidiinfost.

Kui soovid ettevõtete käekäigul hoida targemate äriotsuste tegemiseks silma peal, aktiveeri ettevõtete seire teenus, sest nii saad igast oluliselt muudatusest teada kohe järgmisel päeval.

Edukad Eesti ettevõtted räägivad oma lugusid:

Turunduse häkkimine keerulistel aegadel: Häk pakub ettevõtetele reklaami- ja turundusabi kriisist võitjana väljumiseks

HÄKi tiim.

HÄKi tiim.

„Paljudel ettevõtetel ei ole heal ajal valmis plaani halbadeks või väga halbadeks päevadeks,” räägib 2018. aastal asutatud reklaami- ja turundusagentuuri, 2020. aasta eduka Eesti ettevõtte tiitlit kandva Häki tegevjuht Einar Tiimla. „Tänasel segasel ajal on paljud ettevõtted reklaamimise peatanud või turunduseelarved kas või ajutiselt minimaalseks keeranud.” Loe pikemalt Ärilehest >


Edukas Eesti tarkvaraettevõte Heisi tuli riigile kriisiolukorras appi

Heisi tegutseb kiiresti ja targalt.

Heisi tegutseb kiiresti ja targalt.

2014. aastal asutatud Heisi IT OÜ tegeleb tarkvara arendamise ja konsultatsioonide pakkumisega. „Rumalat teenust me ei paku!” kinnitab tegevjuht Raul Raudsepp. Ettevõte aitas hiljuti välja arendada eriolukorras vajaliku kiirteenuse haiguslehtede alustamiseks. Sel aastal arvutas Creditinfo Eesti Heisi IT skoori ja tunnustas ettevõtet eduka Eesti ettevõtte märgisega. Loe lähemalt Ärilehest >


Timbeco Construction OÜ juhib mängu ehitusplatsil

Timbeco Construction OÜ tegeleb tehases toodetud puithoonete püstitamisega Skandinaavias ja Kesk-Euroopas.

Timbeco Construction OÜ tegeleb tehases toodetud puithoonete püstitamisega Skandinaavias ja Kesk-Euroopas.

2017. aastal asutatud ja praegu 12 töötajaga Timbeco Construction OÜ tegeleb tehases toodetud puithoonete püstitamisega Skandinaavias ja Kesk-Euroopas, pälvides Creditinfo Eesti arvutatud krediidireitingu alusel 2020. aasta eduka Eesti ettevõtte tunnustuse. Eesti on olnud suurim tehases toodetud puitmajade eksportöör terves Euroopas. Loe edasi Ärilehest >

Postituse teema