icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Creditinfo jagab pühadeks globaalseid ideid pidulauale

18. dets. 2020

Tere!

Aasta on osutunud keeruliseks väga paljudele. Kuigi tervisekriis on suurema osa Eesti ettevõtete töötajatest sundinud kodukontoritesse, on isolatsioon mõjutanud ka meie pereelusid: koolitööd, koosolekud, mõttelend, plaanide pidamine. Kõik on toimunud koduseinte vahel, hägustades piire pere- ja tööelu vahel. Soovime, et saaksite pühade ajal võtta väärtuslikku aega ja keskenduda taas oma lähedastele.

Perekondlikud pidusöömingud annavad võimaluse peatada hetkeks aeg ja olla koos, tugevdada omavahelisi emotsionaalseid sidemeid ning nautida kvaliteetaega.

Pere, sõbrad ja teised lähedased meie ümber mängivad olulist rolli ka tööstressiga hakkamasaamisel ning igapäevaste asjatamistega toimetulemisel. Tunne, et me kuulume meile olulisse ringi, on kõigi jaoks oluline!

Igal perel on oma toidutraditsioonid, põnevad eined, mida pühadelauale panna. Inimesed, kellel on meiega sarnane maitse, tunduvad meile lähemal olevat. Uute maitsete katsetamine annab samas juurde seikluslikkust ja lähendab meid üksteisele läbi koostegemise.

Kogunegem neil pühadel rohkem kui korra ümber pidulaua, et nautida head toitu, naerda ja jagada oma elu suurimat väärtust – aega.

Pakume Teile selleks hooajaks mõned huvitavad ideed, mida pidulauale panna. Soovitused on kokku pannud Creditinfo globaalne tiim. Jätku leiba ja häid pühi!

Ege Metsandi

tegevjuht

AS CREDITINFO EESTI

Postituse teema