AS Creditinfo Eesti

Oleme suurim ja vanim krediidiinfo ja äriteabe pakkuja Eestis.

Creditinfo Eesti asutati aastal 1993 ja kuulub rahvusvahelisse Creditinfo gruppi, mis tegutseb rohkem kui 40-s riigis, kasutades erinevate turgude kogemusi ja lahendusi.

Me aitame Eesti ettevõtteid, finantsasutusi, eraisikuid ja valitsusasutusi informeeritud otsuste tegemisel koostööpartnerite tausta ja krediidiriski hindamisel, pakkudes nii andmeid kui ka tööriistu oma käibe kasvatamiseks, krediidikahjude vähendamiseks ning taustainfo kogumiseks.

Meie laialdane ja omavahel seotud andmestik, mis on kättesaadav nii läbi automatiseeritud liideste (API-d) kui ka veebiportaalide e-krediidiinfo.ee ja minucreditinfo.ee vahendusel. Me oleme äriinfo infrastruktuuri ja krediidiraportite pakkuja nii väikestele kui suurtele ettevõtetele ja finantsasutustele. Keskendumine andmekvaliteedile, teenuste kättesaadavusele ja isikuandmete kaitsele on teinud Creditinfo Eestist eelistatud partneri paljude rahvusvaheliste klientide jaoks.

Creditinfo haldab Eesti suurimat krediidiregistrit. Elujõuliste ettevõtete tunnustamiseks antakse välja sertifikaati “Edukas Eesti Ettevõte”. Krediidiriski hindamisel kasutatakse kaasaegseid statistilisi kui ka tehisintellektil, s.h. masinõppel põhinevaid meetodeid. Creditinfol on pikaajaline kogemus eraisiku krediidiskoori ja maksehäirete tõenäosuse hindamise mudelite väljatöötamisel. Keerulisemate vajadustega klientidele töötatakse välja äriinfo ja krediidiriski hindamise erilahendusi.

Meie teenused toetavad asutusi käibe kasvatamise ja võlgade ennetamise valdkondades.

Hea teada

  • Creditinfo Eesti on Eesti turuliider finantsinformatsiooni kogumise, töötlemise ja vahendamise valdkonnas.
  • Alates aastast 2016 oleme rahvusvahelise krediidiinformatsiooni ja riskide halduse teenuseid pakkuva ettevõtte Creditinfo Group tütarettevõte, mille omanik on LLCP.
  • Creditinfo Eesti kuulub rahvusvahelise krediidiinfoettevõtteid ühendavate organisatsioonide FEBIS ja ACCIS liikmete hulka.
  • Oleme ka Eesti finantssektori ettevõtteid koondava FinanceEstonia kauaaegne liige.

Sotsiaalne vastutustundlikkus

  • Meid on pärjatud 2020. aastast alates “Kaugtöö tegija” märgisega
  • Oleme liitunud heategevus-algatusega “Annetame aega”, mille raames on meil pikaajaline koostöö Haapsalu Viigi kooliga
  • Annetame oma amortiseerunud IT seadmed “Greendice” organisatsioonile
  • Oleme riigikaitsjaid toetav tööandja
  • Kanname Tervislik Töökoht märgist
  • Kaaskorraldame Eesti tuntud ärikonkurssi “Aasta ettevõtja

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda ettevõtetele ja asutustele nutikat teavet ja lahendusi, et tugevdada kliendi ärikasvu läbi tõhusate otsuste tegemise ja parema rahalise vabaduse kaudu.

Meie visioon

Oleme siin inimeste elu rikastamiseks ja äritegevuse parandamiseks, teisendades andmeid vastutustundliku laenuandmise igakülgseks levikuks.

Meie väärtused

image

Respect / Austus

Sümboliseerib kogu meie tööd nii Creditinfo sees kui ka klientide suunas. Pakume kvaliteetset teenust ning hoiame positiivset ja mitmekülgset töökeskkonda. Töötame ausalt.

image

Innovation / Innovatsioon

Me juhime ümberkujunemist. Oleme oma töös ambitsioonikad; esitame endale väljakutse ja võtame initsiatiivi, et leida lahendusi ja luua lisaväärtust oma klientidele.

image

No Nonsense / Ei üleliigsele

Leiame kõiges, mida teeme, olulisuse. Tähtis on eesmärk ja see, et pakume oma teenustega väärtust. Oleme motiveeritud ja energilised. Oleme oma klientidele vastutulelikud ja meiega on lihtne koostööd teha. Nii saame asjad tehtud.