e-Krediidiinfo keskkonnas olev otsinguala
Vaade sanktsioonide all oleva ettevõtte raportist

Sanktsioonide ja jälgimisnimekirjade olulisus äritehingutes

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamisega seotud seadusandlus nõuab, et kontrolliksid oma uue koostööpartneri või kliendi tausta põhjalikult, et veenduda korrektses äriajamises.

Piisab vaid ühest halva reputatsiooniga kliendist, et saada trahvi või et Sinu hästi planeeritud äriplaan nurjuks sootuks.

Nii on ettevaatlikkus Teie parim kaitsestrateegia. Tee koostööd vaid usaldusväärsete äripartneritega, teostades neile eelnevalt taustakontrolli.

icon

Milleks olen ettevõtjana kohustatud?

Juhina või koostöösuhete eestvedajana ettevõttes (tegevjuht, finantsjuht, jurist, partnersuhete juht jms tööpositsioonid) vastutad Sa selle eest, et iga äritehing ja koostööleping vastaks rahapesu ja terrorismi rahastamise vastase võitluse reeglitele äri ajamisel.

VAATA, KUIDAS >

Creditinfo võimaldab LexisNexis andmekogu vastu sõeludes tuvastada nii füüsiliste kui juriidiliste isikute osas kehtestatud rahvusvahelisi sanktsioone ja kehtestatud piiranguid enam kui 225 riigi või rahvusvahelise organisatsiooni jälgimisnimekirjadest (nt EBRD, European Investment Bank, African Development Bank, Asian Development Bank, Asian Infrastructure Investment Bank, Europol, Interpol, Euroopa Liite, USA, UK, Austraalia, Kanada jt). NB! Pakume võimalust antud funktsionaalsust kasutada ka läbi Creditinfo API liidese, mille saab hõlpsalt üles seadistada koostoimima Teie ettevõtte infosüsteemidega.

Creditinfo pakutavad tunne-oma-klienti lahendused

image

Kliendibaasi kontroll API liidestusega

Saame pakkuda API põhist liidestust Teie kliendiandmebaasidele, et saaksite teostada oma klientide osas reaalajas kontrolli LexisNexis allikate alusel koostatud riikliku taustaga isikute, sanktsiooni- ning jälgimisnimekirjades.

Soovin lisainfot
image

Kliendibaasi kontroll XLS tabelina

Saame teostada kohandatud kontrolli Teie antud sisendi alusel. Mitte alati ei ole teada, kes on isikud, kes tegutsevad Teie klientidest ettevõtete keerulise omandistruktuuri taga, samuti võib olla kulutõhusam terve kliendibaasi kontroll korraldada välise teenusepakkuja abil selmet suurendada tööjõukulusi.

Creditinfol on olemas nii rahvusvahelistele usaldusväärsetele andmebaasidele ligipääs kui ka professionaalne meeskond kes aitab Teil nimetatud kohustust täita. Kontrollivajadusega andmed võite saata meile mugavalt nt XLS formaadis, tuues välja klientide juriidilised nimed, samuti füüsilistest isikutest kliendid.

Soovin lisainfot
image

SHARED KYC UTILITY

“Tunne oma klienti” KYC lahendus kogub Sinu jaoks kokku vajalikud andmed klientide ja koostööpartnerite kohta Eesti ja rahvusvahelistest usaldusväärsetest andmebaasidest ning võimaldab mugavalt kontrollida isikute osas riikliku taustaga isiku staatust või esinemist sanktsioonide- või jälgimisnimekirjades.

Paari klikiga saad luua vajalikud raportid, mida asjaosalistega jagada või ettevõttesiseselt kasutada. Meie KYC Utility tööriistaga on taustakontrolli tegemine lihtne, usaldusväärne, igal ajahetkel kontrollitav ning alati soodsam kui võimalikud realiseeruvad vead ja ohud.

Soovin lisainfot

Kliendi tundmiseks kasulikud raportid

image

Tegelikud kasusaajad üle maailma

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse kohaselt peavad ettevõtted rahapesu ja terrorismi rahastamisega seotud riskide juhtimiseks rakendama teatavaid hoolsusmeetmeid ning järgima nn tunne oma klienti põhimõtet.

Tutvu raportiga
image

Ettevõttega seotud isikud

Raport kajastab teavet Teid huvitava ettevõttega seotud eraisikute kohta.

Ava e-Krediidiinfo

Kliendi tundmiseks kasulikud tugiteenused

image

Ettevõttes toimuvate muudatuste monitoorimine

image

Maksekäitumise ja äritulemuste ülevaade

image

Krediidireitingu raport

Soovid lisainfot?