icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

5 levinuimat olukorda, mil kasutada Target nimekirjade koostamise keskkonda

26. sept. 2023

Creditinfo on loonud nimekirjade koostamise iseteeninduskeskkonna Creditinfo Target, mille kaudu on võimalik osta erinevaid nimekirju nii Eesti kui rahvusvaheliste ettevõtete kohta.

Lisaks pakume võimalust, kus kasutaja saab anda ette ettevõtete registrikoodid, valida andmed mida soovib ettevõtete kohta näha ja nii rikastada oma valimit ainult nende andmetega, mis huvi pakuvad. Sellist lahendust saab kasutada näiteks siis kui soovitakse oma klientide andmeid uuendada.

Järgnevalt oleme loetlenud 5 olukorda, millal on abiks Creditinfo Target nimekirjade koostamise keskkond:

Uute klientide leidmisel – Võimalik on ettevõtete nimekiri panna kokku nii Eestis tegutsevatest ettevõtetest kui ka tellida nimekiri välismaa ettevõtetest.

Uute müügi- või turunduskontaktide otsimisel – Keskkond võimaldab erinevate valikute abil otsida uusi kontakte nii Eestist kui välismaalt.

Klientide või konkurentide analüüsimisel – Võimalik on ettevõtte registrikoodide alusel pärida analüüsi tarbeks valimile juurde erinevaid finantsandmeid, MTA kvartaalseid andmeid, finantssuhtarve, seotud isikuid ning isegi maksekäitumist ilmestavaid tegureid.

Kliendiportfelli krediidiriski hindamisel – Soovides teada, milline on Teie klientide ostupotentsiaal ja võimalikud riskid, saate rikastada oma valimit krediidireitingu, krediidihinnangu, maksehäire tekkimise tõenäosuse ja soovitusliku krediidilimiidiga.

Kliendiandmete uuendamisel – Andes ette oma klientide registrikoodid on võimalik valimit täiendada värskete andmetega.

Vaata lähemalt https://target.creditinfo.ee/

Postituse teema