icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Võimalused uute klientide paremaks sihtimiseks ärinimekirjade tellimisel

28. sept. 2023

Creditinfo on loonud ärinimekirjade koostamise iseteeninduskeskkonna Creditinfo Target, mille kaudu on võimalik osta erinevaid nimekirju nii Eesti kui rahvusvaheliste ettevõtete kohta.  

Nimekirju koostades tekib tihti küsimus, kuidas sadade tuhandete ettevõtete hulgast välja filtreerida need kõige sobivamad. Valides nimekirja koostamisel ainult levinud parameetreid, ei pruugi see Teid viia ootuspärase tulemuseni. Toome välja 5 filtrit, mille abil jõuda veel paremini sihitud ärinimekirjani. 

Maksekäitumine

Maksekäitumise filter võimaldab nimekirja koostamisel välistada need ettevõtted, kellel on maksuvõlg ja lisada nimekirja ettevõtted kes on maksudeklaratsioonid esitanud.  

Krediidihinnang

Krediidihinnangu abil saab nimekirja lisada ainult need ettevõtted, kellel on positiivne krediidihinnang või valida ise sobiva krediidireitinguga ettevõtted. 

MTA kvartaalsed andmed

Võimalik on oma nimekirja lisada ettevõtteid nii riiklike maksude, tööjõumaksude, käibe kui ka töötajate arvu alusel. 

Finantsandmed

Finantsandmete filter sisaldab hulganisti erinevaid võimalusi, millest lähtuvalt ettevõtteid nende enda majandusaasta aruandes kajastatud info alusel oma nimekirja lisada. Näiteks on võimalik valida müügitulu suurust tegevusalade ja riikide lõikes või opereerida ainult nende ettevõtetega kelle aruandeaasta lõppes kasumiga. 

Ettevõtete välistamise võimalus

Omades varasemat kliendibaasi, võib tekkida vajadus juba olemasolevate klientide tellitavast nimekirjast välja arvamiseks. Antud filter võimaldab seda lihtsasti registrikoodide alusel teha. 

Telli vajalik ärinimekiri Creditinfo Targetist > https://target.creditinfo.ee/

Postituse teema