icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Edukus on auasi

28. juuni 2018

Kindlasti olete nõus, et ausate võtete abil saavutatud edukus on see, mis tegelikult loeb. Kui firma on end ausate meetoditega tippu töötanud, oleks patt sellest mitte rääkida – edukuse näol on ikkagi tegemist auasjaga, mida sobib kuulutada nii olemasolevatele kui ka potentsiaalsetele töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele.

Võib tunduda, et ettevõtte edukust on laiemale avalikkusele keeruline näidata, kuid õnneks on Creditinfo selle ettevõtete jaoks kergemaks teinud ning välja töötanud tugeva ettevõtte maine garantii –„Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistuse, mida on välja antud juba kaksteist aastat.

“Edukas Eesti Ettevõte 2018” tunnistusega tunnustatakse neid tublisid Eesti ettevõtteid, kelle majanduslik seisukord Creditinfo reitingu alusel on suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A).

 • Kõrge krediidireiting, olgu selleks A, AA või AAA, on tõestus ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest
 • Creditinfo krediidireitingut aktsepteeritakse nii Eestis kui mujal maailmas

“Tänavu on Eestis kõrge krediidireiringuga ettevõtteid alla 18%.”

Toome mõned olulised põhjused, miks on „Edukas Eesti Ettevõte 2018“ tunnistus kasulik:

 • Aitab positiivselt eristuda konkurentidest
 • Näitab ettevõtte usaldusväärsust ja jätkusuutlikkust
 • Tagab koostööpartneritele kindlustunde ja pakub paremaid krediiditingimusi tarnetele
 • Ettevõtte korrektne maksekäitumine tõstab töötajate motivatsiooni ja kindlustunnet
 • Aitab näidata oma koostööpartneritele, hankijatele ja klientidele, et ettevõttel on kõrge krediidivõime
 • „Edukas Eesti Ettevõte 2018“ märgis kuvatakse Eesti suurimas äriinfo online-keskkonnas (e-Krediidiinfo) ettevõtte nime kõrval

Sel aastal tähistab AS Creditinfo Eesti oma 25. sünnipäeva ning selle piduliku sündmuse puhul on ettevõtete jaoks välja töötatud veelgi eksklusiivsem edukuse märk –„Edukas Eesti ettevõte 2014-2018“. See on au ja kiitus nendele ettevõtetele, kes on viie majandusaasta jooksul järjepidevalt saavutanud kõrge A-klassi krediidireitingu.

“Eesti ettevõtetest on järjepidevalt kõrget krediidiretingut hoidnud vaid 3,4% ettevõtetest.”

Nimetame mõned kõnekamad põhjused, miks “Edukas Eesti Ettevõte 2014 – 2018” tunnistus on tõeliste liidrite tunnus:

 • Näitab, et ettevõte on suutnud viis aastat järjepidevalt hoida stabiilselt kõrget A-klassi krediidireitingut
 • Näitab, et ettevõte on järjepidevalt hoidnud eeskujulikke ja stabiilseid maksekombeid
 • Tõestab, et tegemist on usaldusväärse partneriga
 • „Edukas Eesti Ettevõte 2014-2018“ märgis kuvatakse Eesti suurimas äriinfo online-keskkonnas (e-Krediidiinfo) ettevõtte nime kõrval

Lõpetuseks võib öelda, et õigete ja kvaliteetsete vahenditega saab oma ettevõtte edu näidata omal käel väga mugavalt. „Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistus on au ja kiitus ettevõttele, kuid see on ka tunnustus töötajatele. See ei ole mitte ainult materiaalne tõend ettevõtte seinal või digikanalites, vaid selle taga peitub ka kõrgem väärtus – ettevõtte ualdusväärsus ärimaastikul, mis on oluline ärisuhete hoidmiseks ja loomiseks ning veelgi suurema edu saavutamiseks.

Postituse teema