icon
Linkedin Facebook Instagram YouTube SoundCloud Twitter

Kingime uutele Pluss kasutajatele 3 raportit

18. sept. 2012

Sel sügisel on igal ettevõtjal põhjust mõelda, millised on tema äripartnerid. Just praegu on õige aeg registreeruda E-Krediidiinfo Pluss kasutajaks, sest nii saad iga ettevõtte kohta tasuta rohkem teada ning oskad teha vahet ärimehel ja “ärikal”. Pealegi saavad kõik uued registreerujad nüüd Krediidiinfolt kingituseks 3 raportit.

Selle sügise juhtmõte võiks olla: “Tunne oma äripartnerit!”. Lihtsast jutust tasub vaadata kaugemale – numbrite ja faktide maailma. Siin tuleb igale juhile appi E-Krediidiinfo. Pluss kliendid näevad E-Krediidiinfo keskkonnas tasuta nii ettevõtete omanikke, tütar- ja sidusettevõtteid, juhatust kui ka b-kaarti ja maksuvõlgade infot.

Lisaks pääsevad E-Krediidiinfo kasutajad lihtsal viisil ligi põhjalikele raportitele. Kuni 14. oktoobrini kingib Krediidiinfo uutele Pluss kasutajatele nende enda valikul 3 raportit. Pakkumine kehtib äriklientidele. Raporti kasutamiseks tuleb:

  • Täita korrektselt ja tõeselt Pluss kliendiks registreerumise ankeet
  • Leida E-krediidiinfost huvipakkuv ettevõte
  • Esitada soovitava raporti tellimus

Mis on raport? Raport on dokument, mis annab ettevõtte kohta täiendavat infot, näiteks Aastaaruande koopia, Krediidireiting, Krediidihinnangu raport jne. Raporti abil on võimalik seega näha, mis seisus ja kui usaldusväärne ettevõte on, mis ja kes on partneri äri taga.

Lingid:
Pluss kliendiks registreerumine
Kampaania tingimused

Kampaania pakkumine kehtib äriklientidele perioodil 17.09.-14.10.2012. Kampaania pakkumine ei kehti e-Krediidiinfo Proff kliendile, kes registreerub lisaks ka Pluss kliendiks.

Postituse teema