Siin on ülevaade teenustest, mida Creditinfo rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamiseks ettevõtetele pakub. Kasuta neid kõiki koos või vajadusel üksikult.

Meeles tuleb pidada, et rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamine ettevõtluses on seadusest tulenev kohustus. Nii aitab oma klientide ja koostööpartnerite tausta tundmine vältida trahve ja segadust koostöösuhetes.

Sanktsioonide ja jälgimisnimekirjade olulisus äritehingutes

Piisab vaid ühest halva reputatsiooniga kliendist, et saada trahvi või et Sinu hästi planeeritud äriplaan nurjuks sootuks.

Nii on ettevaatlikkus on Teie parim kaitsestrateegia. Tee koostööd vaid usaldusväärsete äripartneritega, teostades neile eelneva taustakontrolli.

Creditinfo võimaldab LexisNexis andmekogu sõeludes tuvastada isikute sanktsioone enam kui 225 riigi jälgimisnimekirjadest (nt EBRD, European Investment Bank, African Development Bank, Asian Development Bank, Asian Infrastructure Investment Bank, Europol, Interpol, Euroopa Liite, USA, UK, Austraalia, Kanada jt). NB! Pakume võimalust antud funktsionaalsust kasutada la läbi Creditinfo API liidese, mille saab hõlpsalt üles seadistada koostoimima Teie ettevõtte infosüsteemidega.

Meie KYC Utility tööriistaga on taustakontrolli tegemine lihtne ning alati soodsam kui võimalikud realiseeruvad vead ja ohud.

SHARED KYC UTILITY

“Tunne oma klienti” KYC lahendus kogub Sinu jaoks kokku vajalikud andmed klientide ja koostööpartnerite kohta Eesti ja rahvusvahelistest usaldusväärsetest andmebaasidest.

Paari klikiga saad luua vajalikud raportid, mida asjaosalistega jagada.

icon

Milleks olen ettevõtjana kohustatud?

Juhina või koostöösuhete eestvedajana ettevõttes (tegevjuht, finantsjuht, jurist, partnersuhete juht jms tööpositsioonid) vastutad Sa selle eest, et iga äritehing ja koostööleping vastaks rahapesu ja terrorismi rahastamise vastase võitluse reeglitele äri ajamisel.

VAATA, KUIDAS >
image

Põhjalik taustakontroll kogu seaduse ulatuses

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamisega seotud seadusandlus nõuab, et kontrolliksid oma uue koostööpartneri või kliendi tausta põhjalikult, et veenduda korrektses äriajamises.

image

Ettevõttega seotud isikud

KYC Utility’s olev raport kajastab teavet Sind huvitava ettevõttega seotud eraisikute kohta.

Tutvu raportiga
image

Tegelikud kasusaajad üle maailma

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse kohaselt peavad ettevõtted rahapesu ja terrorismi rahastamisega seotud riskide juhtimiseks rakendama teatavaid hoolsusmeetmeid ning järgima nn tunne oma klienti põhimõtet.

Enam levinud otsingumootoritest päringute tegemine ei aita võimalikku rahapesu ja terrorismi rahastamist ettevõtluses tõkestada.
Avalikest allikatest leitud teave ei ole seaduse täitmiseks ja rahapesu vastase tegevuse korraldamiseks usaldusväärne ega piisavalt ulatuslik!

Meie KYC Utility on ainuõige tööriist, millega kindlustada oma tagala rahvusvahelistes ärisuhetes ja seaduses nõutud ulatuses.

Tutvu raportiga

Kliendi tundmiseks kasulikud tugiteenused

image

Krediidireitingu raport

Tähtsa krediidiotsuse langetamisel, müügi-, esindus- või koostöölepingu sõlmimisel on vaja teada, kas äripartner suudab ka tulevikus oma kohustusi täita.

Tutvu raportiga
image

Maksekäitumise ja äritulemuste ülevaade

E-Krediidiinfo.ee on Eesti suurim äriinfo andmebaas, mis võimaldab Sul Eesti ettevõtete majandustulemuste, seotud isikute ja maksekäitumise kohta koguda äritehinguteks vajalikku taustainfot.

Mine e-Krediidiinfo.ee
image

Ettevõttes toimuvate muudatuste monitoorimine

Tänu äriinfo efektiivsele monitoorimisele saad e-posti teel teada alati järgmisel tööpäeval, kui Sinu koostööpartneri või kliendi ettevõttes on toimunud oluline muudatus, mis võib teie lepingulist suhet mõjutada.

Otsi üles võimalikud vead ja ohukohad koostöösuhetes enne, kui need Sinu äritegevust või laenuvõimet halvavad.

Tutvu teenusega